19 de desembre de 1990 - 31 de maig de 1995. Junta fundacional

31 de maig de 1995 - 29 de setembre de 1998.

29 de setembre de 1998 - 10 de juliol de 2002.

10 de juliol de 2002 -  5 de juliol de 2006.

5 de juliol de 2006-  10 de juny de 2008. 

10 de juny de 2008- 30 de juny de 2010.

30 de juny de 2010- ... : junta actual